Aukcja nr 31
USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
308 | Stefan Batory 1576-1586 dukat 1586 Gdańsk, H-Cz. 770 (R1), Kaleniecki s. 64-67, Fr. 3, T. 25, złoto 3.25 g, rysy w tle |
4 500 zł 4 400 zł
309 | Stefan Batory 1576-1586 talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana z kawką - znakiem mincerza W. Tallemanna, 26.74 g, Bahr. 8108, Dav. 8452, drobna wada mennicza krążka, ale moneta ładnie wybita.. |
10 000 zł 19 000 zł
310 | Stefan Batory 1576-1586 talar 1586, Nagybanya, H-Cz. 757 (R2), Dav. 8457, T. 80, patyna |
III VF |
9 000 zł 8 200 zł
311 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1579, Olkusz, popiersie króla przedzielające u góry i dołu napis, H-Cz. 9403 (R2), T. 10, rzadki, patyna |
3 000 zł 4 600 zł
312 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1579, Gdańsk, H-Cz. 631 (R1), T. 8, małe wżery na awersie, delikatna patyna |
II- EF- |
2 000 zł 8 200 zł
313 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Olkusz, T. 3, rzadki |
II- EF- |
500 zł 400 zł
314 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, rzadka odmiana z nominałem w owalnej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 758:121, T.4, patyna |
250 zł 560 zł
315 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126 |
III VF |
125 zł 100 zł
316 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Olkusz, T. 2, rzadki i ładnie zachowany |
500 zł 740 zł
317 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121, ładne lustro mennicze |
300 zł 340 zł
318 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:121, ciemna patyna |
150 zł 160 zł
319 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127 |
150 zł 130 zł
320 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127 |
150 zł 120 zł
321 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Ryga, Kruggel 15, niecentrycznie wybity, ale dość ładny egzemplarz |
II- EF- |
200 zł 270 zł
322 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1584, Wilno, Ivanauskas 782:130, duża głowa króla |
III VF |
125 zł 135 zł
323 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1584, Ryga, Kruggel 7, napis na rewersie zakończony rozetką, ładnie zachowany |
250 zł 420 zł
324 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Olkusz, T. 1,50, litery NH na awersie |
200 zł 1 200 zł
325 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Olkusz, T. 1,50, litery N-H po bokach Orła i Pogoni, ciemna patyna |
III VF |
150 zł 250 zł
326 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Kruggel Aw: 17a, Rw: 11, odmiana z dużą głową króla, ładnie zachowany egzemplarz z patyną |
II- EF- |
175 zł 340 zł
327 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Kruggel 17b, odmiana z małą głową króla, ładnie zachowany egzemplarz z patyną |
II- EF- |
150 zł 250 zł