Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  POLSKA
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3 grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3
286 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3
750 zł
600 zł
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Ivanauskas 559:82, patyna grosz na stopę polską 1547, Wilno, Ivanauskas 559:82, patyna
287 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Ivanauskas 559:82, patyna
200 zł
240 zł
grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada mennicza, patyna grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada mennicza, patyna
288 Zygmunt II August 1545-1572
grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada mennicza, patyna
800 zł
720 zł
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada bicia, ciemna patyna grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada bicia, ciemna patyna
289 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada bicia, ciemna patyna
III-
VF-
500 zł
400 zł
grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84 grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84
290 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84
200 zł
230 zł
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, na rewersie gwiazdki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, ład.. grosz na stopę polską 1568, Tykocin, na rewersie gwiazdki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, ład..
291 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, na rewersie gwiazdki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, ładnie zachowany
300 zł
820 zł
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, po obu stronach kropki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, w.. grosz na stopę polską 1568, Tykocin, po obu stronach kropki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, w..
292 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, po obu stronach kropki jako przerywniki, Ivanauskas 576:84, wada bicia
250 zł
230 zł
półgrosz 1547, Wilno, Ivanauskas 472:74, piękny półgrosz 1547, Wilno, Ivanauskas 472:74, piękny
293 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1547, Wilno, Ivanauskas 472:74, piękny
125 zł
210 zł
półgrosz 1548, Wilno, Ivanauskas 474:74, bardzo ładny półgrosz 1548, Wilno, Ivanauskas 474:74, bardzo ładny
294 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1548, Wilno, Ivanauskas 474:74, bardzo ładny
100 zł
100 zł
półgrosz 1566, Tykocin, odmiana napisu L / LITV i duży herb Jastrzębiec, Ivanauskas 552:80, T. 12,.. półgrosz 1566, Tykocin, odmiana napisu L / LITV i duży herb Jastrzębiec, Ivanauskas 552:80, T. 12,..
295 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1566, Tykocin, odmiana napisu L / LITV i duży herb Jastrzębiec, Ivanauskas 552:80, T. 12, rzadki
750 zł
600 zł
szeląg 1549, Gdańsk, T. 15, rzadka i ładnie zachowana moneta szeląg 1549, Gdańsk, T. 15, rzadka i ładnie zachowana moneta
296 Zygmunt II August 1545-1572
szeląg 1549, Gdańsk, T. 15, rzadka i ładnie zachowana moneta
900 zł
2 200 zł
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66, patyna, ładnie zachowany dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66, patyna, ładnie zachowany
297 Zygmunt II August 1545-1572
dwudenar 1570, Wilno, Ivanauskas 450:66, patyna, ładnie zachowany
150 zł
120 zł
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6, połysk menniczy denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6, połysk menniczy
298 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, T. 6, połysk menniczy
150 zł
denar 1556, Gdańsk, T. 8, wada mennicza krążka, zachowane resztki lustra menniczego denar 1556, Gdańsk, T. 8, wada mennicza krążka, zachowane resztki lustra menniczego
299 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1556, Gdańsk, T. 8, wada mennicza krążka, zachowane resztki lustra menniczego
200 zł
160 zł
denar 1558, Wilno, Ivanauskas 442:63, T. 4, ciemna patyna denar 1558, Wilno, Ivanauskas 442:63, T. 4, ciemna patyna
300 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1558, Wilno, Ivanauskas 442:63, T. 4, ciemna patyna
100 zł
denar 1558, Gdańsk, T. 10, rzadki, ciemna patyna denar 1558, Gdańsk, T. 10, rzadki, ciemna patyna
301 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1558, Gdańsk, T. 10, rzadki, ciemna patyna
300 zł
460 zł
denar 1573, Gdańsk, T. 5, moneta z końcówki blachy ale gabinetowy stan zachowania denar 1573, Gdańsk, T. 5, moneta z końcówki blachy ale gabinetowy stan zachowania
302 Bezkrólewie 1573
denar 1573, Gdańsk, T. 5, moneta z końcówki blachy ale gabinetowy stan zachowania
750 zł
960 zł
ecu d’or 1578, Nantes, Duplessy 1121, Fr. 386, złoto, 3.36 g ecu d’or 1578, Nantes, Duplessy 1121, Fr. 386, złoto, 3.36 g
303 Henry Walezy 1573-1575 (1589)
ecu d’or 1578, Nantes, Duplessy 1121, Fr. 386, złoto, 3.36 g
1 800 zł
2 150 zł
frank 1582, Limoges, Duplessy 1130 frank 1582, Limoges, Duplessy 1130
304 Henry Walezy 1573-1575 (1589)
frank 1582, Limoges, Duplessy 1130
600 zł
620 zł
douzain 1577, Lyon, Duplessy 1140 douzain 1577, Lyon, Duplessy 1140
305 Henry Walezy 1573-1575 (1589)
douzain 1577, Lyon, Duplessy 1140
150 zł
210 zł