Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  POLSKA
546 Władysław Zygmuntowicz jako car 1610-1612
kopiejka wybita w Moskwie bez znaków mennicy, H.-Cz. 1733 R5, złoto 0.59 g, bardzo rzadka
IV
F
6 000 zł
4 800 zł
547 Władysław Zygmuntowicz jako car 1610-1612
kopiejka wybita w Moskwie bez znaków mennicy, czytelne imię panującego
250 zł
200 zł
548 Władysław IV Waza 1632-1648
donatywa o wadze 1 1/2 dukata 1634, Gdańsk, Aw: Popiersie króla, VLADIS IIII DG REX POLONIÆ M D LIT RVS PRVS, Rw: Herb Gdańska EX AVRO SOLIDO CIVITAS GEDANENSIS F F, ..
17 500 zł
36 000 zł
549 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1637, Toruń, H-Cz. 1782 (R4), Kaleniecki s. 236, Fr. 58, T. 40, złoto, 3.24 g, stara patyna
4 500 zł
550 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1641, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla, VLAD 4 D G REX POL - M D LIT RVS PR M, Rw: 16-41 i litery G-G po bokach tarczy herbowej, poniżej litery SB, w otoku napis..
20 000 zł
18 000 zł
551 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1637, Toruń, Dav. 4374, T. 6, patyna
2 500 zł
3 400 zł
552 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjonerska- herb Pilawa
3 000 zł
4 600 zł
553 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat 1664, Kraków, Aw:Popiersie, IO CASIM D G RE - XPOL & SVE M D L, Rw: Tarcza herbowa, po bokach litery A-T, MONETA AVREA REGN POL, złoto, 6.83 g, H-Cz. 5922 (..
20 000 zł
35 000 zł
554 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1666, Toruń, złoto, 3.46 g, H-Cz. 2307 (R5), Kaleniecki- , Fr. 60, T. 45, wyśmienity stan zachowania, rzadki rocznik nie występujący na aukcjach
15 000 zł
37 000 zł
555 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwutalar 1650, Gdańsk, Aw: Półpostać króla, IOAN CASIM D G REX POL & SUEC M D L RUS PRU, Rw: Herb Gdańska, niżej litery G-R i data, MONETA ARGENTEA CIVITATIS GEDANEN,..
60 000 zł
65 000 zł
556 Jan II Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Gdańsk, Dav. 4358, T. 7, patyna
3 000 zł
4 400 zł
557 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Bydgoszcz, w tarczy herbowej po bokach POL zamiast kwadracików są gwiazdki, piękny wyszukany egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania
300 zł
620 zł
558 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1664, Bydgoszcz, ciemna patyna
100 zł
559 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Wschowa, odmiana napisu PO & S, T. 1.50, patyna
300 zł
300 zł
560 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Wschowa, odmiana napisu P ET S, T. 1.50, mennicza wada krążka, ciemna patyna
250 zł
200 zł
561 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, T. 1.50, patyna
250 zł
280 zł
562 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1652, Wschowa, T. 1.50, ładnie zachowany
400 zł
400 zł
563 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Wschowa, odmiana napisu IOAN CASIMIR, T. 1.50, justowany
250 zł
220 zł
564 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Wschowa, odmiana napisu IOAN CASIMI, T. 1.50, ciemna patyna
250 zł
270 zł
565 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1653, Poznań, T. 4, na rewersie napis ...POSNAN. FAC, mennicze niedobicie, rzadki
400 zł
410 zł