Aukcja nr 26
USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
619 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką po pochodni, Plage 271, Fr. 114, złoto, 3.49 g, bardzo ładny |
I UNC |
1 400 zł 1 650 zł
620 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.47 g |
1 300 zł 1 420 zł
621 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna |
500 zł 440 zł
622 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna |
II+ EF+ |
200 zł 160 zł
623 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, minimalne uszkodzenie na rancie, patyna |
175 zł 140 zł
624 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, odmiana łapy Orła zgięte, Plage 279 |
II- EF- |
100 zł 170 zł