Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką po pochodni, Plage 271, Fr. 114, złoto, 3.49 g, bardzo ładny dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką po pochodni, Plage 271, Fr. 114, złoto, 3.49 g, bardzo ładny
619 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką po pochodni, Plage 271, Fr. 114, złoto, 3.49 g, bardzo ładny
1 400 zł
1 650 zł
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.47 g dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.47 g
620 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.47 g
1 300 zł
1 420 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna
621 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna
500 zł
440 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna
622 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna
200 zł
160 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, minimalne uszkodzenie na rancie, patyna 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, minimalne uszkodzenie na rancie, patyna
623 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, minimalne uszkodzenie na rancie, patyna
175 zł
140 zł
10 groszy 1831, Warszawa, odmiana łapy Orła zgięte, Plage 279 10 groszy 1831, Warszawa, odmiana łapy Orła zgięte, Plage 279
624 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, odmiana łapy Orła zgięte, Plage 279
100 zł
170 zł