Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat 1658, Poznań, Aw: Popiersie króla, w otoku napis IOAN CASIMI DG REX POL&SVECMDLRP Rw: Tar.. dwudukat 1658, Poznań, Aw: Popiersie króla, w otoku napis IOAN CASIMI DG REX POL&SVECMDLRP Rw: Tar..
445 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat 1658, Poznań, Aw: Popiersie króla, w otoku napis IOAN CASIMI DG REX POL&SVECMDLRP Rw: Tarcza herbowa i litery A-T, napis w otoku MONETA AVREA RE herb Wieniaw..
12 000 zł
12 200 zł
dwudukat 1660, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla, w otoku napis IOH CAS DG REX POL & SUEC M D L R PR .. dwudukat 1660, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla, w otoku napis IOH CAS DG REX POL & SUEC M D L R PR ..
446 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat 1660, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla, w otoku napis IOH CAS DG REX POL & SUEC M D L R PR w tle za głową punca z Pilawą, Rw: Tarcza herbowa i litery T-T w oto..
10 000 zł
12 000 zł
dukat 1649, Gdańsk, H-Cz. 1911, Fr. 24, T. 14, złoto, 3.48 g dukat 1649, Gdańsk, H-Cz. 1911, Fr. 24, T. 14, złoto, 3.48 g
447 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1649, Gdańsk, H-Cz. 1911, Fr. 24, T. 14, złoto, 3.48 g
4 500 zł
5 100 zł
dukat 1661, Gdańsk, H-Cz. 2201, Fr. 24, T. 14, ślad po oprawie, złoto, 3.45 g dukat 1661, Gdańsk, H-Cz. 2201, Fr. 24, T. 14, ślad po oprawie, złoto, 3.45 g
448 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1661, Gdańsk, H-Cz. 2201, Fr. 24, T. 14, ślad po oprawie, złoto, 3.45 g
III-
VF-
1 400 zł
1 450 zł
449 Jan II Kazimierz 1649-1668
półdukat 1665, Wilno, H-Cz. 2284 R2, odmiana z napisem IOAN przy głowie, H-Cz. 2284 R2, Fr. 10, T. 25, złoto, 1,72 g, ładnie zachowania i rzadka moneta ze starą patyną
4 000 zł
6 000 zł
talar 1649, Toruń, Kurp. 1040 R4, Dav. 4377, T. 25, ładnie zachowana rzadka moneta talar 1649, Toruń, Kurp. 1040 R4, Dav. 4377, T. 25, ładnie zachowana rzadka moneta
450 Jan II Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Toruń, Kurp. 1040 R4, Dav. 4377, T. 25, ładnie zachowana rzadka moneta
4 000 zł
3 200 zł
tymf 1665, Bydgoszcz, Kurp. 511, Gum. 1773 tymf 1665, Bydgoszcz, Kurp. 511, Gum. 1773
451 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, Kurp. 511, Gum. 1773
100 zł
130 zł
ort 1650, Wschowa, Kurp. 287 R, Gum. 1721, patyna ort 1650, Wschowa, Kurp. 287 R, Gum. 1721, patyna
452 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Wschowa, Kurp. 287 R, Gum. 1721, patyna
200 zł
ort 1650, Wschowa, Kurp. 280, Gum. 1721 ort 1650, Wschowa, Kurp. 280, Gum. 1721
453 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Wschowa, Kurp. 280, Gum. 1721
200 zł
160 zł
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 i literami C-G umieszczonymi po bokach tarczy herbowej,.. ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 i literami C-G umieszczonymi po bokach tarczy herbowej,..
454 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 i literami C-G umieszczonymi po bokach tarczy herbowej, Kurp. 314 R4, Gum. 1728, T. 7, rzadki i ładnie zachowany
1 250 zł
1 800 zł
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 i literami C-G umieszczonymi wysoko po bokach tarczy he.. ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 i literami C-G umieszczonymi wysoko po bokach tarczy he..
455 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 i literami C-G umieszczonymi wysoko po bokach tarczy herbowej, Kurp. 315 R4, Gum. 1728, T. 7, drobna wada blachy, patyna
1 000 zł
1 000 zł
ort 1652, Wschowa, Kurp. 325, Gum. 1726 ort 1652, Wschowa, Kurp. 325, Gum. 1726
456 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1652, Wschowa, Kurp. 325, Gum. 1726
200 zł
230 zł
ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, wada blachy, patyna ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, wada blachy, patyna
457 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, wada blachy, patyna
200 zł
ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, na rewersie rysy w tle, patyna ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, na rewersie rysy w tle, patyna
458 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, na rewersie rysy w tle, patyna
150 zł
200 zł
ort 1656, Kraków, odmiana z literami I T / I C, Kurp. 370 R, Gum. 1745, patyna ort 1656, Kraków, odmiana z literami I T / I C, Kurp. 370 R, Gum. 1745, patyna
459 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Kraków, odmiana z literami I T / I C, Kurp. 370 R, Gum. 1745, patyna
200 zł
260 zł
ort 1656, Gdańsk, Kurp. 849 R, Gum. 1910 ort 1656, Gdańsk, Kurp. 849 R, Gum. 1910
460 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Gdańsk, Kurp. 849 R, Gum. 1910
350 zł
280 zł
ort 1658/7, Gdańsk, podobny Kurp. 856, Gum. 1911 ort 1658/7, Gdańsk, podobny Kurp. 856, Gum. 1911
461 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658/7, Gdańsk, podobny Kurp. 856, Gum. 1911
350 zł
280 zł
ort 1658, Gdańsk, Kurp. 856 R, Gum. 1911 ort 1658, Gdańsk, Kurp. 856 R, Gum. 1911
462 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Gdańsk, Kurp. 856 R, Gum. 1911
550 zł
470 zł
ort 1659, Kraków, podobny Kurp. 437, ale odmiana napisu IO CAS D G REX PO ET SV M D, Gum. 1759 ort 1659, Kraków, podobny Kurp. 437, ale odmiana napisu IO CAS D G REX PO ET SV M D, Gum. 1759
463 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Kraków, podobny Kurp. 437, ale odmiana napisu IO CAS D G REX PO ET SV M D, Gum. 1759
300 zł
240 zł
ort 1659, Gdańsk, Kurp. 858 R, Gum. 1912 ort 1659, Gdańsk, Kurp. 858 R, Gum. 1912
464 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Gdańsk, Kurp. 858 R, Gum. 1912
550 zł
500 zł