Aukcja nr 26
USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
598 | Wolne Miasto Gdańsk odbitka w srebrze 1 grosza 1812, Gdańsk, Plage 49, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
1 500 zł 1 450 zł
599 | Wolne Miasto Gdańsk szeląg 1812, Gdańsk, Plage 47, patyna |
125 zł | |
706 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65 a |
1 000 zł 800 zł
707 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1932, Berlin, Żuraw, Parchimowicz 67, ładny egzemplarz, rzadkie |
2 800 zł 3 950 zł
708 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63 |
I- UNC- |
400 zł 620 zł
709 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59 a |
I- UNC- |
100 zł 120 zł
710 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59 c |
St. Lustrz. |
500 zł 400 zł
711 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1927, Berlin, Koga, Parchimowicz 59 b |
I- UNC- |
150 zł 300 zł
712 | Wolne Miasto Gdańsk zestaw 10 fenigówek 1920, Gdańsk, mała cyfra 10, Parchimowicz 51, razem 3 sztuki różne odmiany stempli |
150 zł 250 zł
713 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1920, Gdańsk, mała cyfra 10, Parchimowicz 51, ładnie zachowane |
I- UNC- |
125 zł 170 zł
714 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1920, Gdańsk, mała cyfra 10, Parchimowicz 51 |
II+ EF+ |
125 zł 120 zł
715 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1923 i 1932, Berlin, Parchimowicz 57 a i 58, razem 2 sztuki wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
100 zł 120 zł
716 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 57 b |
St. Lustrz. |
400 zł 460 zł
717 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1923, 1927 i 1932, Berlin, Parchimowicz 55 a, 55 b i 56, razem 3 sztuki ładnie zachowane |
I UNC |
150 zł 280 zł
718 | Wolne Miasto Gdańsk komplet monet 2 fenigowych, Berlin, Parchimowicz 54 a-c, razem 3 sztuki |
I/I- UNC/UNC- |
100 zł 230 zł
719 | Wolne Miasto Gdańsk komplet monet 1 fenigowych, Berlin, Parchimowicz 53 a-e, razem 5 sztuk |
I/II UNC/EF |
125 zł 210 zł