Aukcja nr 26
USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
1080 | POLSKA pamiątkowa odznaka 4 Dywizji Strzelców i Oddziału Werbunkowo-agitacyjnego 1919, nadawana żołnierzom 4 dywizji waqlczących w latach 1918 i 1919 w Rosji i Galicji, jedn.. |
III VF |
300 zł | |
1081 | POLSKA pamiątkowa odznaka Federacji Polskich Związków Obrońców Ojczyzny, dwuczęściowa na agrafkę, mosiądz, emalia biała, czerwona i niebieska, 40.5 x 40.0 mm, Stela 19.16, e.. |
III VF |
250 zł | |
1082 | POLSKA pamiątkowa odznaka 24 Pułku Ułanów, noszona przez oficerów i podoficerów, dwuczęściowa, tombak srebrzony, 44.0 x 44.0 mm, emalia biała i żółta, nakrętka W. GONTARCZYK.. |
III VF |
700 zł 560 zł
1083 | POLSKA pamiątkowa, oficerska odznaka 3 Pułku Piechoty Legionów, dwuczęściowa, srebro, częściowo oksydowane, 37.0 x 37.0 mm, emalia biała, żółta i granatowa, w środku złota c.. |
900 zł 820 zł
1084 | POLSKA pamiątkowa odznaka żołnierska 35 Pułku Piechoty, jednoczęściowa, tombak, 47.0 x 44.5 mm, nakrętka JAN KNEDLER, Wielecki/Sieradzki, s. 71 |
III VF |
225 zł 220 zł
1085 | POLSKA pamiątkowa, oficerska odznaka 54 Pułku Piechoty Strzelców Kresowych, dwuczęściowa, srebro złocone, 38.5 x 38.5 mm, emalia granatowa i niebieska, Wielecki/Sieradzki s .. |
900 zł | |
1086 | POLSKA pamiątkowa, oficerska odznaka 18 Pułku Artylerii Lekkiej, jednoczęściowa, srebro oksydowane, 42.0 x 32.0 mm, emalia czarna i zielona, Wielecki/Sieradzki ss 54-55, lek.. |
II- EF- |
900 zł 920 zł
1087 | ROSJA Aleksander II 1855-1881. medal (Za gorliwość), srebro, 29.0 mm, Czepurnow 525, patyna, rzadki |
II- EF- |
300 zł 540 zł
1088 | ROSJA medal (Za wojnę krymską 1853, 1854, 1855 i 1856), brąz, 28.0 mm, wstążka niebieska, Czepurnow 583 |
I- UNC- |
100 zł 150 zł
1089 | ROSJA Mikołaj II 1894-1917, medal (Za dzielność - 4 stopnia), srebro, 28.0 mm, Czepurnow 879 |
II- EF- |
125 zł | |
1090 | ROSJA medal (Za nienaganną służbę w policji), srebro, 36.0 mm, Czepurnow 906 |
II- EF- |
200 zł 470 zł
1091 | ROSJA odznaka pamiątkowa (za przegląd koni w Warszawskim Okręgu Wojskowym), dwuczęściowa, srebro, 37.5 x 29.5 mm, Robert Werlich \Nagrudnyje Znaki Impieratorskoj Rossii\" p.. |
1 100 zł 1 500 zł
1092 | ROSJA medal (Za ekspedycję do Chin 1900-1901), srebro, 28.0 mm, Czepurnow 939 |
II- EF- |
150 zł 260 zł