Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA
1080 POLSKA
pamiątkowa odznaka 4 Dywizji Strzelców i Oddziału Werbunkowo-agitacyjnego 1919, nadawana żołnierzom 4 dywizji waqlczących w latach 1918 i 1919 w Rosji i Galicji, jedn..
300 zł
1081 POLSKA
pamiątkowa odznaka Federacji Polskich Związków Obrońców Ojczyzny, dwuczęściowa na agrafkę, mosiądz, emalia biała, czerwona i niebieska, 40.5 x 40.0 mm, Stela 19.16, e..
250 zł
1082 POLSKA
pamiątkowa odznaka 24 Pułku Ułanów, noszona przez oficerów i podoficerów, dwuczęściowa, tombak srebrzony, 44.0 x 44.0 mm, emalia biała i żółta, nakrętka W. GONTARCZYK..
700 zł
560 zł
1083 POLSKA
pamiątkowa, oficerska odznaka 3 Pułku Piechoty Legionów, dwuczęściowa, srebro, częściowo oksydowane, 37.0 x 37.0 mm, emalia biała, żółta i granatowa, w środku złota c..
900 zł
820 zł
1084 POLSKA
pamiątkowa odznaka żołnierska 35 Pułku Piechoty, jednoczęściowa, tombak, 47.0 x 44.5 mm, nakrętka JAN KNEDLER, Wielecki/Sieradzki, s. 71
225 zł
220 zł
1085 POLSKA
pamiątkowa, oficerska odznaka 54 Pułku Piechoty Strzelców Kresowych, dwuczęściowa, srebro złocone, 38.5 x 38.5 mm, emalia granatowa i niebieska, Wielecki/Sieradzki s ..
900 zł
1086 POLSKA
pamiątkowa, oficerska odznaka 18 Pułku Artylerii Lekkiej, jednoczęściowa, srebro oksydowane, 42.0 x 32.0 mm, emalia czarna i zielona, Wielecki/Sieradzki ss 54-55, lek..
900 zł
920 zł