Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  LITERATURA
1293 K. Berezowski- Cennik monet polskich, 62 str., Warszawa 1934, brak tylniej okładki, szczególnie użyteczny do określania rzadkości polskich monet XVIII i XIX wieku
100 zł
1294 Z. Chełmiński- Auctions-Catalog Sammlung des Herrn Sigismund von Chelminski- Otto Helbing- München, 25.April 1904, 136 str., brak tablic, twarda oprawa
300 zł
1295 M. Gumowski- Podręcznik numizmatyki polskiej, 296 str., brak tablic, Kraków 1914, twarda oprawa
250 zł
1296 M. Gumowski - Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., 47 str. 8 tablic, Kraków 1925, oprawa kartonowa
100 zł
1297 J. Münnich- Monety polskie XI-XX w. oferta sklepowa, 38 str., Kraków bez roku, oprawa papierowa
80 zł
1298 K. Plage- Monety bite dla prowincji polskich przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa, 39 str., 8 tabli..
300 zł
300 zł
1299 J. Tyszkiewicz - Podręcznik numizmatyczny zawierający ceny amatorskie monet polskich od 1506 roku do 1795 roku 98 str., 2 tablice, Poznań 1890, twarda oprawa i exlibr..
125 zł
100 zł
1300 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, rocznik 1909, 228 str., 33 tablice. liczne ilustracje w tekście, twarda oprawa
150 zł
400 zł
1301 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, rocznik 1911, 196 str., 25 tablic. liczne ilustracje w tekście, twarda oprawa
150 zł
320 zł