Aukcja 26 / 1297

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  LITERATURA

J. Münnich- Monety polskie XI-XX w. oferta sklepowa, 38 str., Kraków bez roku, oprawa papierowa

Numer: 1297
Opis: J. Münnich- Monety polskie XI-XX w. oferta sklepowa, 38 str., Kraków bez roku, oprawa papierowa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 578