Aukcja nr 26
USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
845 | 10 groszy Spółdzielni 2 pułku strzelców podhalańskich, Sanok, cynk, Bart. 98 R7 a |
100 zł 250 zł
846 | 50 groszy Spółdzielni 10 pułku strzelców konnych, Łańcut, cynk, Bart. 126 R8 b |
III VF |
100 zł 350 zł
847 | 1 złoty, Aw: Nominał w wieńcu, Rw: Żołnierz na tle pejzażu, aluminium, moneta nie rozpoznanego emitenta podobna do monet Spółdzielni podoficerów zawodowych piechoty w.. |
100 zł 310 zł
848 | 1 złoty garnizonowego kasyna podoficerów (37 pułku piechoty), Kutno, cynk, Bart. - |
100 zł 520 zł
849 | majątek Krokowa - Pomorze Wschodnie, jednostronny żeton o nominale R 10, brąz 35 mm i jednostronny, owalny żeton o nominale R 100, brąz, 44 x 30 mm, razem 2 sztuki |
100 zł | |
850 | Lublin, żeton na 1 wiadro wody Wodociągów lubelskich, mosiądz, 24 mm |
III VF |
100 zł 140 zł
851 | Płock, żeton o nominale 3, Towarzystwo Kredytowe w Płocku, obok wypukłej cyfry 3 wklęsła cyfra 1, mosiądz, 28 mm |
125 zł 200 zł
852 | Płock, żeton o nominale 5 Wodociągów Płockich, mosiądz, 21 mm |
100 zł 260 zł
853 | Posada Olchowska (Sanok), marka na wydanie towarów za 20 halerzy Fabrycznego Kółka Rolniczego, cynk, 22 mm |
III VF |
100 zł 80 zł
854 | Poznań, Apteka pod Białym Orłem - J. Jagielski, żeton na 1 szklankę wody musującej, brąz, 19 mm, patyna |
100 zł 100 zł
855 | Polska - dwudziestolecie międzywojenne, waga wraz z zestawem 6 fałszywych monet ( 10, 5, 5, 2 i 1 złoty oraz 50 groszy) z tego okresu | 500 zł |