Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
845 10 groszy Spółdzielni 2 pułku strzelców podhalańskich, Sanok, cynk, Bart. 98 R7 a III+
100 zł
250 zł
846 50 groszy Spółdzielni 10 pułku strzelców konnych, Łańcut, cynk, Bart. 126 R8 b III
100 zł
350 zł
847 1 złoty, Aw: Nominał w wieńcu, Rw: Żołnierz na tle pejzażu, aluminium, moneta nie rozpoznanego emitenta podobna do monet Spółdzielni podoficerów zawodowych piechoty w.. II
100 zł
310 zł
848 1 złoty garnizonowego kasyna podoficerów (37 pułku piechoty), Kutno, cynk, Bart. - III+
100 zł
520 zł
849 majątek Krokowa - Pomorze Wschodnie, jednostronny żeton o nominale R 10, brąz 35 mm i jednostronny, owalny żeton o nominale R 100, brąz, 44 x 30 mm, razem 2 sztuki II
100 zł
850 Lublin, żeton na 1 wiadro wody Wodociągów lubelskich, mosiądz, 24 mm III
100 zł
140 zł
851 Płock, żeton o nominale 3, Towarzystwo Kredytowe w Płocku, obok wypukłej cyfry 3 wklęsła cyfra 1, mosiądz, 28 mm III+
125 zł
200 zł
852 Płock, żeton o nominale 5 Wodociągów Płockich, mosiądz, 21 mm III+
100 zł
260 zł
853 Posada Olchowska (Sanok), marka na wydanie towarów za 20 halerzy Fabrycznego Kółka Rolniczego, cynk, 22 mm III
100 zł
80 zł
854 Poznań, Apteka pod Białym Orłem - J. Jagielski, żeton na 1 szklankę wody musującej, brąz, 19 mm, patyna II
100 zł
100 zł
855 Polska - dwudziestolecie międzywojenne, waga wraz z zestawem 6 fałszywych monet ( 10, 5, 5, 2 i 1 złoty oraz 50 groszy) z tego okresu
500 zł