Aukcja 26 / 1298

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  LITERATURA

K. Plage- Monety bite dla prowincji polskich przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa, 39 str., 8 tablic, Kraków 1906, twarda oprawa, półskórek

Numer: 1298
Opis: K. Plage- Monety bite dla prowincji polskich przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa, 39 str., 8 tablic, Kraków 1906, twarda oprawa, półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 18-05-2002
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 300 zł
Ilość odsłon: 596