Aukcja 26 / 1082

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA

pamiątkowa odznaka 24 Pułku Ułanów, noszona przez oficerów i podoficerów, dwuczęściowa, tombak srebrzony, 44.0 x 44.0 mm, emalia biała i żółta, nakrętka W. GONTARCZYK, Wielecki/Sieradzki ss 105-106, emalia nieco uszkodzona, na odwrocie pęknięcie metalu

Numer: 1082
Opis: POLSKA. pamiątkowa odznaka 24 Pułku Ułanów, noszona przez oficerów i podoficerów, dwuczęściowa, tombak srebrzony, 44.0 x 44.0 mm, emalia biała i żółta, nakrętka W. GONTARCZYK, Wielecki/Sieradzki ss 105-106, emalia nieco uszkodzona, na odwrocie pęknięcie metalu
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 18-05-2002
Cena szacunkowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 560 zł
Cena wylicytowana: 560 zł
Ilość odsłon: 931