Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  POLSKA  August II 1697-1733
talar 1702, Lipsk, Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Tarcza herbowa na tle krzyża św. Andrzeja i na.. talar 1702, Lipsk, Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Tarcza herbowa na tle krzyża św. Andrzeja i na..
495 August II 1697-1733
talar 1702, Lipsk, Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Tarcza herbowa na tle krzyża św. Andrzeja i napis, Schnee 998, Dav. 1614, rzadka i efektowna moneta
10 000 zł
2/3 talara (gulden) 1701, Drezno, Kam. 395 R1, Dav. 819, patyna 2/3 talara (gulden) 1701, Drezno, Kam. 395 R1, Dav. 819, patyna
496 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1701, Drezno, Kam. 395 R1, Dav. 819, patyna
600 zł
560 zł
2/3 talara (gulden) 1717, Drezno; Statek wypływający z portu, Kam. 628 R4, Dav. 827, pamiątkowa mo.. 2/3 talara (gulden) 1717, Drezno; Statek wypływający z portu, Kam. 628 R4, Dav. 827, pamiątkowa mo..
497 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1717, Drezno; Statek wypływający z portu, Kam. 628 R4, Dav. 827, pamiątkowa moneta wybita w związku ze śmiercią matki króla Anny Zofii
550 zł
700 zł
2/3 talara (gulden) 1719, Drezno; Dwa serca, Kam. 634 R3, Merseb. 1825, pamiątkowa moneta wybita w.. 2/3 talara (gulden) 1719, Drezno; Dwa serca, Kam. 634 R3, Merseb. 1825, pamiątkowa moneta wybita w..
498 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1719, Drezno; Dwa serca, Kam. 634 R3, Merseb. 1825, pamiątkowa moneta wybita w związku z zaślubinami królewicza (późniejszego Augusta III) z Marią..
750 zł
920 zł
1/3 talara (półgulden) 1727, Drezno; Cyprys, Kam. 639 R3, Merseb. 1660, pamiątkowa moneta wybita w.. 1/3 talara (półgulden) 1727, Drezno; Cyprys, Kam. 639 R3, Merseb. 1660, pamiątkowa moneta wybita w..
499 August II 1697-1733
1/3 talara (półgulden) 1727, Drezno; Cyprys, Kam. 639 R3, Merseb. 1660, pamiątkowa moneta wybita w związku ze śmiercią królowej Krystyny Eberhardyny
600 zł
620 zł
szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R Merseb. 1652, patyna szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R Merseb. 1652, patyna
500 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R Merseb. 1652, patyna
200 zł
160 zł
2 grosze 1727, Drezno, Cyprys, Kam. 637 R2, Merseb. 1662, pamiątkowa moneta wybita w związku ze śm.. 2 grosze 1727, Drezno, Cyprys, Kam. 637 R2, Merseb. 1662, pamiątkowa moneta wybita w związku ze śm..
501 August II 1697-1733
2 grosze 1727, Drezno, Cyprys, Kam. 637 R2, Merseb. 1662, pamiątkowa moneta wybita w związku ze śmiercią królowej Krystyny Eberhardyny, patyna, wada blachy
200 zł
210 zł
szeląg 1715, Gdańsk, Merseb. -, Kam. 29 R5, T.6, moneta niecentrycznie wybita, rzadka szeląg 1715, Gdańsk, Merseb. -, Kam. 29 R5, T.6, moneta niecentrycznie wybita, rzadka
502 August II 1697-1733
szeląg 1715, Gdańsk, Merseb. -, Kam. 29 R5, T.6, moneta niecentrycznie wybita, rzadka
250 zł
540 zł