Aukcja nr 26
USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
617 | Królestwo Polskie -Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1840, Warszawa, Plage 193, piękny egzemplarz ze starą patyną |
100 zł 150 zł
618 | Królestwo Polskie -Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 grosz 1837, Warszawa, Plage 246 - św. Jerzy bez płaszcza, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
250 zł 920 zł
619 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką po pochodni, Plage 271, Fr. 114, złoto, 3.49 g, bardzo ładny |
I UNC |
1 400 zł 1 650 zł
620 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, 3.47 g |
1 300 zł 1 420 zł
621 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna |
500 zł 440 zł
622 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna |
II+ EF+ |
200 zł 160 zł
623 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, minimalne uszkodzenie na rancie, patyna |
175 zł 140 zł
624 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, odmiana łapy Orła zgięte, Plage 279 |
II- EF- |
100 zł 170 zł
625 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładnie zachowana moneta |
I UNC |
400 zł 400 zł
626 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295 |
150 zł 150 zł
627 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, bardzo ładnie zachowane |
I UNC |
350 zł 420 zł
628 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Plage 299, Fr. 111, złoto, 3.93 g |
1 200 zł 1 350 zł
629 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Plage 299, Fr. 111, złoto, 3.91 g |
II- EF- |
1 000 zł 1 200 zł
630 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Fr. 111, złoto, 3.89 g, patyna |
II- EF- |
1 250 zł 1 350 zł
631 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1839, Petersburg, Plage 309, Fr. 111, nieco rzadszy rocznik, wada rantu, złoto, 3.77 g |
1 500 zł 1 500 zł
632 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, rysy w tle |
II- EF- |
250 zł 200 zł
633 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313 |
200 zł | |
634 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, odmiana z 1 żołędziem po 4 kępce liści, Plage 322 |
II- EF- |
250 zł 290 zł
635 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, odmiana z 2 żołędziami po 4 kępce liści, Plage 321 |
II- EF- |
250 zł 300 zł
636 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327, patyna |
II- EF- |
200 zł 310 zł