Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE
medal autorstwa Władysława Oleszczyńskiego poświęcony Robertowi Fergussonowi 1832 r., Aw: Głowa w .. medal autorstwa Władysława Oleszczyńskiego poświęcony Robertowi Fergussonowi 1832 r., Aw: Głowa w ..
931 POLSKA
medal autorstwa Władysława Oleszczyńskiego poświęcony Robertowi Fergussonowi 1832 r., Aw: Głowa w lewo i napis w otoku NEC DEERUNT QUI-.. sygn. na szyi WL. OLESZCZYNS..
400 zł
320 zł
medal patriotyczny autorstwa Barre’a bity staraniem Komitetu Litewsko-Ruskiego w Paryżu 1832 r., A.. medal patriotyczny autorstwa Barre’a bity staraniem Komitetu Litewsko-Ruskiego w Paryżu 1832 r., A..
932 POLSKA
medal patriotyczny autorstwa Barre’a bity staraniem Komitetu Litewsko-Ruskiego w Paryżu 1832 r., Aw: Nagi mężczyzna zrywający łańcuchy i napis w otoku NUNC OLIM ET QU..
400 zł
320 zł
medal patriotyczny autorstwa Hallidaya wybity staraniem Komitetu Londyńskiego 1833 r., Aw: Stojące.. medal patriotyczny autorstwa Hallidaya wybity staraniem Komitetu Londyńskiego 1833 r., Aw: Stojące..
933 POLSKA
medal patriotyczny autorstwa Hallidaya wybity staraniem Komitetu Londyńskiego 1833 r., Aw: Stojące perso- nifikacje Anglii i Polski, wokół napis POLAND-THOU ART-NOT L..
300 zł
360 zł
medal autorstwa Johanna Daniela Boehma dedykowany Florianowi Straszewskiemu- burmistrzowi Krakowa .. medal autorstwa Johanna Daniela Boehma dedykowany Florianowi Straszewskiemu- burmistrzowi Krakowa ..
934 POLSKA
medal autorstwa Johanna Daniela Boehma dedykowany Florianowi Straszewskiemu- burmistrzowi Krakowa 1838 r., Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis FLORIANOWI STRASZEWSKIE..
1 500 zł
1 600 zł
medal wykonany na pamiątkę rzezi galicyjskiej w 1846 r., Aw: Głowa Wolności w czapce frygijskiej i.. medal wykonany na pamiątkę rzezi galicyjskiej w 1846 r., Aw: Głowa Wolności w czapce frygijskiej i..
935 POLSKA
medal wykonany na pamiątkę rzezi galicyjskiej w 1846 r., Aw: Głowa Wolności w czapce frygijskiej i napis w otoku DEMOCRATIE FRANCAISE, pod popiersiem sygn. David 1846..
100 zł
Joachim Lelewel- medal autorstwa Wurdena 1861 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku JOACHIMUS .. Joachim Lelewel- medal autorstwa Wurdena 1861 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku JOACHIMUS ..
936 POLSKA
Joachim Lelewel- medal autorstwa Wurdena 1861 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku JOACHIMUS LELEWEL NATUS VARSAVIAE AD 1786, sygn. WURDEN F., Rw: Na tle wschodz..
500 zł
600 zł
medal wybity na pamiątkę odnalezienia szczątków synów Jana III Sobieskiego 1862 r., Aw: Królewicze.. medal wybity na pamiątkę odnalezienia szczątków synów Jana III Sobieskiego 1862 r., Aw: Królewicze..
937 POLSKA
medal wybity na pamiątkę odnalezienia szczątków synów Jana III Sobieskiego 1862 r., Aw: Królewicze Sobiescy klęczący przed Matką Boską i napis JAKOB SOBIESKI, KONST. ..
200 zł
160 zł
medal na pamiątkę odnalezienia szczątków synów Jana III Sobieskiego 1862 r, j.w., srebro, owalny, .. medal na pamiątkę odnalezienia szczątków synów Jana III Sobieskiego 1862 r, j.w., srebro, owalny, ..
938 POLSKA
medal na pamiątkę odnalezienia szczątków synów Jana III Sobieskiego 1862 r, j.w., srebro, owalny, 33 x 27 mm, 8.59 g, zawieszka
200 zł
160 zł
medal na pamiątkę uwłaszczenia włościan 1863 r., Aw: Trójpolowa tarcza herbowa pod koroną i napis .. medal na pamiątkę uwłaszczenia włościan 1863 r., Aw: Trójpolowa tarcza herbowa pod koroną i napis ..
939 POLSKA
medal na pamiątkę uwłaszczenia włościan 1863 r., Aw: Trójpolowa tarcza herbowa pod koroną i napis w otoku WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ NIEPODLEGŁOŚĆ, Rw: Napisy w otoku ZE SREBER ..
400 zł
500 zł
medal na pamiątkę Powstania Polski w roku 1863, Aw: Trójpolowa tarcza herbowa i napis w otoku, Rw:.. medal na pamiątkę Powstania Polski w roku 1863, Aw: Trójpolowa tarcza herbowa i napis w otoku, Rw:..
940 POLSKA
medal na pamiątkę Powstania Polski w roku 1863, Aw: Trójpolowa tarcza herbowa i napis w otoku, Rw: Pos- tacie chłopa i szlachcica i napis w otoku RÓWNOŚĆ WOLNOŚĆ NIEP..
150 zł
Aleksander Fredro- medal autorstwa A. Barre’a 1864 r., Aw: Popiersie poety w lewo i napis w otoku,.. Aleksander Fredro- medal autorstwa A. Barre’a 1864 r., Aw: Popiersie poety w lewo i napis w otoku,..
941 POLSKA
Aleksander Fredro- medal autorstwa A. Barre’a 1864 r., Aw: Popiersie poety w lewo i napis w otoku, u do- łu A. BARRE, Rw: W wieńcu poziomy napis DOBRZE ZASŁUŻONEMU RO..
500 zł
trzechsetna rocznica Unii Polsko-Litewskiej- medal autorstwa Tasseta 1869 r, Aw: Trójpolowa tarcza.. trzechsetna rocznica Unii Polsko-Litewskiej- medal autorstwa Tasseta 1869 r, Aw: Trójpolowa tarcza..
942 POLSKA
trzechsetna rocznica Unii Polsko-Litewskiej- medal autorstwa Tasseta 1869 r, Aw: Trójpolowa tarcza z herbami Polski, Litwy i Rusi i napis w otoku WOLNI Z WOLNYMI RÓWN..
300 zł
medal autorstwa Tasseta poświęcony męczennikom-unitom podlaskim 1874 r., Aw: Na skale krzyż z koro.. medal autorstwa Tasseta poświęcony męczennikom-unitom podlaskim 1874 r., Aw: Na skale krzyż z koro..
943 POLSKA
medal autorstwa Tasseta poświęcony męczennikom-unitom podlaskim 1874 r., Aw: Na skale krzyż z koro- ną cierniową i napis w otoku BRACIOM RUSINOM POMORDOWANYM PRZEZ CA..
500 zł
medal hrabiego Włodzimierza Dzieduszyckiego wybity z okazji Wystawy Rolniczej i Przemysłowej we Lw.. medal hrabiego Włodzimierza Dzieduszyckiego wybity z okazji Wystawy Rolniczej i Przemysłowej we Lw..
944 POLSKA
medal hrabiego Włodzimierza Dzieduszyckiego wybity z okazji Wystawy Rolniczej i Przemysłowej we Lwowie 1877 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, sygn. na ramien..
1 500 zł
1 650 zł
medal autorstwa H. Schapiry z Lwowa wybity z okazji Wystawy Etnograficznej w Kołomyi zaszczyconej .. medal autorstwa H. Schapiry z Lwowa wybity z okazji Wystawy Etnograficznej w Kołomyi zaszczyconej ..
945 POLSKA
medal autorstwa H. Schapiry z Lwowa wybity z okazji Wystawy Etnograficznej w Kołomyi zaszczyconej wizytą cesarza Franciszka Józefa 1880 r., Aw: Herb miasta i napis u ..
150 zł
350 zł
medal autorstwa W.A. Malinowskiego wybity z okazji 50 rocznicy Powstania Listopadowego w 1880 r., .. medal autorstwa W.A. Malinowskiego wybity z okazji 50 rocznicy Powstania Listopadowego w 1880 r., ..
946 POLSKA
medal autorstwa W.A. Malinowskiego wybity z okazji 50 rocznicy Powstania Listopadowego w 1880 r., Aw: Sto- jaca postać kobieca w kolczudze, z mieczem i sztandarem, z ..
400 zł
400 zł
medal wybity w 50 rocznicę Powstania Listopadowego w 1880 r., j.w., H-Cz.8043, brąz, 64 mm, 94.75 g medal wybity w 50 rocznicę Powstania Listopadowego w 1880 r., j.w., H-Cz.8043, brąz, 64 mm, 94.75 g
947 POLSKA
medal wybity w 50 rocznicę Powstania Listopadowego w 1880 r., j.w., H-Cz.8043, brąz, 64 mm, 94.75 g
250 zł
Jan Długosz- medal na pamiątkę zebrania literackiego, które odbyło się w 400 rocznicę śmierci pisa.. Jan Długosz- medal na pamiątkę zebrania literackiego, które odbyło się w 400 rocznicę śmierci pisa..
948 POLSKA
Jan Długosz- medal na pamiątkę zebrania literackiego, które odbyło się w 400 rocznicę śmierci pisarza w Krakowie w 1880 r., Aw: Popiersie w czepcu w prawo i napis, Rw..
100 zł
medal autorstwa A. Schindlera poświęcony profesorowi Józefowi Majerowi z okazji 50-lecia pracy nau.. medal autorstwa A. Schindlera poświęcony profesorowi Józefowi Majerowi z okazji 50-lecia pracy nau..
949 POLSKA
medal autorstwa A. Schindlera poświęcony profesorowi Józefowi Majerowi z okazji 50-lecia pracy naukowej, Aw: Popiersie w prawo i sygnatura A. SCHINDLER, KRAKÓW, Rw: N..
100 zł
Jan III Sobieski- medal autorstwa J. Tautenhayna z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., .. Jan III Sobieski- medal autorstwa J. Tautenhayna z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., ..
950 POLSKA
Jan III Sobieski- medal autorstwa J. Tautenhayna z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Popier- sie króla w zbroi i koronie w prawo i napis w otoku, Rw:..
800 zł