Aukcja 22 / 946

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa W.A. Malinowskiego wybity z okazji 50 rocznicy Powstania Listopadowego w 1880 r., Aw: Sto- jaca postać kobieca w kolczudze, z mieczem i sztandarem, z napisem ZA WASZĄ I NASZĄ WOLNOŚĆ, w otoku USQUE AD FINEM, w odcinku data MDCCCXXX i sygn., Rw: W wieńcu napis poziomy POLSKA BOHATEROM POWSTANIA LISTOPADOWEGO W PIĘĆDZIESIĄTĄ ROCZNICĘ, H-Cz.8043, brąz, 64 mm, 90.85 g

Numer: 946
Opis: POLSKA. medal autorstwa W.A. Malinowskiego wybity z okazji 50 rocznicy Powstania Listopadowego w 1880 r., Aw: Sto- jaca postać kobieca w kolczudze, z mieczem i sztandarem, z napisem ZA WASZĄ I NASZĄ WOLNOŚĆ, w otoku USQUE AD FINEM, w odcinku data MDCCCXXX i sygn., Rw: W wieńcu napis poziomy POLSKA BOHATEROM POWSTANIA LISTOPADOWEGO W PIĘĆDZIESIĄTĄ ROCZNICĘ, H-Cz.8043, brąz, 64 mm, 90.85 g
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 234