Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  LITERATURA
1346 W. Bartynowski- Cennik monet piastowskich- 32 str., rękopis bez oprawy, luźne kartki
100 zł
80 zł
1347 K. Berezowski- Cennik monet polskich- Panowania Stanisława Augusta, okres porozbiorowy, Wojna Świato- wa i czasy ostatnie, 62 str., Warszawa 1934, twarda oprawa, bard..
150 zł
1348 M. Gumowski- Mennica wileńska w XVI i XVII wieku, 200 str., 18 tablic, Warszawa 1921, twarda oprawa w niebieskie płótno, ślady zalania
200 zł
160 zł
1349 M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medalierską XVII w.,. 47 str., 8 tablic, Kraków 1925, oprawa kartonowa
40 zł
1350 R. Mękicki- Medale grunwaldzkie, 36 str., ilustracje w tekście, Lwów 1911, oprawa kartonowa
40 zł
1351 J. Przyborowski- Wykopalisko monet X i XI wieku dokonane w roku 1882, 8 str., ślady zalania, odbitka z Biblioteki Warszawskiej, Warszawa 1884, oprawa kartonowa
50 zł
130 zł
1352 K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 384 str., brak wszystkich tablic, Warszawa 1847, twarda oprawa
150 zł
120 zł
1353 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XVIII- rocznik 1936, 160 str., liczne ilustracje w tekście, Kraków 1937, oprawa kartonowa
60 zł
140 zł
1354 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XIX- rocznik 1937, 157 str., liczne ilustracje w tekście, Kraków 1938, oprawa kartonowa
60 zł
50 zł
1355 Zschiesche & Köder- Leipzig- Sammlung Otto Merseburger umfassend Münzen und Medaillen von Sachsen. Albertinische und Ernestinische Linie, Lipsk 1894, Berlin 1983, twa..
80 zł
65 zł