Aukcja 22 / 1349

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  LITERATURA

M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medalierską XVII w.,. 47 str., 8 tablic, Kraków 1925, oprawa kartonowa

Numer: 1349
Opis: M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medalierską XVII w.,. 47 str., 8 tablic, Kraków 1925, oprawa kartonowa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 32 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 679