Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
1080 POLSKA
dokumenty nadania Orderu Odrodzenia Polski klasy III i II profesorowi doktorowi, Michałowi Siedleckiemu- rektorowi Uniwersytetu Wileńskiego i aktywnemu działaczowi na..
stan dokumentów dobry
500 zł
1 700 zł
1081 POLSKA
krzyż srebrny (V klasa) Orderu Virtuti Militari- wtórnik, na stronie odwrotnej punce srebra i imiennik wytwórcy GS (Gustaw Sosnowski), ładnie zachowany egzemplarz ze ..
750 zł
800 zł
1082 POLSKA
medal 3-go Maja, numer 2617, srebro, 12.12 g, brak wstążki
125 zł
260 zł
1083 POLSKA
znaczek pamiątkowy z lat 20-tych Stowarzyszenia Młodzieży Polskiej, mosiądz, emalia czerwona i niebieska, ułamane zapięcie
80 zł
65 zł
1084 POLSKA
znaczek pamiątkowy Pożyczka Narodowa 1933, brąz złocony, rzadki
150 zł
1085 ROSJA
medal za wojnę z Turcją 1828-1829, Czepurnow 372, srebro, 27.4 mm
200 zł
500 zł
1086 ROSJA
medal za zdobycie Warszawy w 1831 roku, odmiana z krzyżem prawosławnym, Czepurnow 384, srebro, 26.0 mm, obcięte uszko i spiłowana górna partia rewersu, rzadki, patyna
250 zł
260 zł
1087 ROSJA
krzyż żołnierski orderu Świętego Jerzego, 1913 rok, klasa IV, nr 167208, zawieszka, srebro, 34.0 x 34.0 mm, ładna patyna
100 zł
130 zł
1088 ROSJA
medal Mikołaja II za nienaganną służbę w straży więziennej, Czepurnow 907, srebro, 36.0 mm, ładny egzemplarz ze starą patyną, rzadki
500 zł
900 zł
1089 NIEMCY
medal dla upamiętnienia wojny francusko-pruskiej wydany przez Gdański Związek Weteranów (założony w 1848 r.), mosiądz, 30.5 mm
125 zł