Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  ORDERY, ODZNACZENIA, ODZNAKI  POLSKA
1080 POLSKA
dokumenty nadania Orderu Odrodzenia Polski klasy III i II profesorowi doktorowi, Michałowi Siedleckiemu- rektorowi Uniwersytetu Wileńskiego i aktywnemu działaczowi na..
stan dokumentów dobry
500 zł
1 700 zł
1081 POLSKA
krzyż srebrny (V klasa) Orderu Virtuti Militari- wtórnik, na stronie odwrotnej punce srebra i imiennik wytwórcy GS (Gustaw Sosnowski), ładnie zachowany egzemplarz ze ..
750 zł
800 zł
1082 POLSKA
medal 3-go Maja, numer 2617, srebro, 12.12 g, brak wstążki
125 zł
260 zł
1083 POLSKA
znaczek pamiątkowy z lat 20-tych Stowarzyszenia Młodzieży Polskiej, mosiądz, emalia czerwona i niebieska, ułamane zapięcie
80 zł
65 zł
1084 POLSKA
znaczek pamiątkowy Pożyczka Narodowa 1933, brąz złocony, rzadki
150 zł