Aukcja 22 / 948

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

Jan Długosz- medal na pamiątkę zebrania literackiego, które odbyło się w 400 rocznicę śmierci pisarza w Krakowie w 1880 r., Aw: Popiersie w czepcu w prawo i napis, Rw: Kronika i napis w otoku PAMIĄTKA OBCHODU 400-LET ROCZNICY ŚMIERCI W KRAKOWIE D 19/5 1880, brąz, 34 mm, 16.93 g, medal wydany nakładem W. Głowackiego, patyna

Numer: 948
Opis: POLSKA. Jan Długosz- medal na pamiątkę zebrania literackiego, które odbyło się w 400 rocznicę śmierci pisarza w Krakowie w 1880 r., Aw: Popiersie w czepcu w prawo i napis, Rw: Kronika i napis w otoku PAMIĄTKA OBCHODU 400-LET ROCZNICY ŚMIERCI W KRAKOWIE D 19/5 1880, brąz, 34 mm, 16.93 g, medal wydany nakładem W. Głowackiego, patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 222