Aukcja 22 / 950

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

Jan III Sobieski- medal autorstwa J. Tautenhayna z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Popier- sie króla w zbroi i koronie w prawo i napis w otoku, Rw: Napis w otoku FVLMEN POLONIAE LVMEN EVROPAE, poziomo OBSOLVTAM..., H-Cz.7994, brąz, 71 mm, patyna i stara oprawa

Numer: 950
Opis: POLSKA. Jan III Sobieski- medal autorstwa J. Tautenhayna z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Popier- sie króla w zbroi i koronie w prawo i napis w otoku, Rw: Napis w otoku FVLMEN POLONIAE LVMEN EVROPAE, poziomo OBSOLVTAM..., H-Cz.7994, brąz, 71 mm, patyna i stara oprawa
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 201