Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
795 | Austria medal sygnowany MB (Martin Brunner) wybity w 1701 dla upamiętnienia sukcesów księcia Eugeniusza Sabaudzkiegow okresie wojny o sukcesję hiszpańską, Aw: Popiersie księc.. |
III VF |
600 zł 850 zł
796 | Austria miniaturki Orderu Franciszka Józefa i Orderu Żelaznej Korony zawieszone na łańcuszku, złoto emaliowane, waga12.74 g., punca na zawieszce łańcuszka, uszkodzenia emalii.. |
1 000 zł |