Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  Plakiety  Rosja
815 Rosja
medal sygnowany GRAEF ENSTEIN wybity w 1762 r. dla upamiętnienia przywrócenia porządku w Kurlandii(wprowadzenia władzy Rosji), Aw: Popiersie carycy Katarzyny II i nap..
1 000 zł
1 050 zł
816 Rosja
krzyż łaciński przeznaczony dla nagradzania rosyjskich duchownych w czasie wojny z Napoleonem 1812 r., Aw: OkoOpatrzności i data 1812, Rw: Napis, brąz 79 x 46.5 mm, l..
150 zł
310 zł
817 Rosja
medal nagrodowy sygn. L.SZ.R nadawany za zasługi w dziedzinie kultury i sztuki, Aw: Uskrzydlony Geniuszz akcesoriami sztuk plastycznych, Rw: Wieniec laurowy z napisem..
300 zł
410 zł
818 Rosja
medal nagrodowy Charkowskiego Towarzystwa Rolniczego, Aw: Symbole rolnictwa i napis, Rw: Ozdobny wieniecz gałązek dębowych, srebro 64 mm, 123.07 g., patyna
300 zł
270 zł
819 Rosja
medal nagrodowy niesygn, (koniec XIX w.) przyznawany Kozakom, Aw: Głowa Mikołaja II w wieńcu z gałązeklaurowych i dębowych, Rw: Orzeł rosyjski i napis wokół, srebro 5..
200 zł
270 zł
820 Rosja
odznaka opieki nad sierotami zawieszana na uszku, Aw: Tarcza z orłem rosyjskim zwieńczona koroną cesarską, Rw:Napisy i data 1896, srebro 11.58 g., punca 84
125 zł
160 zł
821 Rosja
odznaczenie 50-lecia reformy prawodawstwa 1864-1914; Srebrna kolumna zwieńczona koroną, pod nią napis ZAKON;na trzonie kolumny złote litery AH II w ligaturze, poniżej..
550 zł
520 zł