Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  Plakiety  Niemcy
802 Niemcy
medal na 5 rocznicę ślubu (XVIII w.), Aw: Alegoryczna scena zaślubin i napis, Rw: Scena w sypialni i napis, lanyi cyzelowany; srebro 32 mm, 10.08 g.
100 zł
80 zł
803 Niemcy
Hamburg, medal niesygn, wybity w 1744 roku z okazji pojawienia się komety, Aw: Scena lotu komety ku Ziemi i data,Rw: Napis w sześciu poziomych wierszach, Brett.2276, ..
100 zł
250 zł
804 Niemcy
medal religijny sygn. L wybity w XVIII w., Aw: Scena modłów przed płonącym ołtarzem, w tle tęcza i napis, Rw: Arkapłynąca po wodzie , ptak z gałązką w dziobie oraz na..
I/II
UNC/EF
200 zł
805 Niemcy
medal wybity w 1799 roku sygn. Stierle i Guillemard z okazji końca XVIII stulecia, Aw: Geniusz gaszący pochodnięi napisy, Rw: Głowy Fryderyka II, Katarzyny II i Józef..
180 zł
145 zł
806 Niemcy
Prusy- medal z dolutowanym uchem sygn. L.HELD F., G.LOOS DIR wybity w 1835 roku z okazji wspólnychmanewrów wojsk pruskich i rosyjskich, Aw: Głowy Fryderyka Wilhelma I..
125 zł
120 zł
807 Niemcy
Prusy- medal sygn. W.KULLRICH IN BERLIN, wybity w 1875 roku z okazji wystawy rzemiosł artystycznych PrusWschodnich w Królewcu, Aw: Hala wystawowa w kartuszu, powyżej ..
125 zł
170 zł
808 Niemcy
medal Karla Goetza wybity w 1910 r. z okazji pojawienia się komety Halleya, Aw: Słońce, niżej kometa i wokółnapisy, Rw: Alegoryczna scena pojawienia się komety, wokół..
150 zł
400 zł
809 Niemcy
medal sygnowany LAUER NURNBERG, wybity w 1910 r. dla upamiętnienia pojawienia się komety Halleya, Aw:Widok lecącej komety i napis, Rw: Nagi klęczący mężczyzna, kometa..
60 zł
140 zł
810 Niemcy
I Wojna Światowa- medal patriotyczny 1914 r., sygn. OERTEL BERLIN, Aw: Popiersia cesarzy Franciszka Józefai Wilhelma II oraz napis, Rw: Patriotyczny napis na tle akce..
125 zł
150 zł
811 Niemcy
medal sygn. L CH LAUER NURNBERG, wybity w 1914 r. poświęcony feldmarszałkowi Hindenburgowi zwycięzcyw kampanii w Prusach Wschodnich, Aw: Popiersie feldmarszałka i nap..
100 zł
190 zł
812 Niemcy
medal Karla Goetza wybity w 1918 roku poświęcony słynnemu lotnikowi Manfredowi von Richthofenowi, Aw:Popiersie barona i napis, Rw: Orzeł na tle płyty nagrobnej i napi..
200 zł
170 zł
813 Niemcy
Saksonia, Johann Georg III, medal nagrodowy autorstwa Marcina Henryka Omeisa- medaliera drezdeńskiego, Aw:Popiersie króla i napis, Rw: Korona, zbroja i dwa miecze na ..
200 zł
160 zł
814 Niemcy
Saksonia- medal sygnowany TH.MARTIN wybity w 1894 r., z okazji wystawy rzemiosła i przemysłu we Freibergu,Aw: Głowa króla Alberta i napisy, Rw: Wieniec z emblematami ..
150 zł
185 zł