Aukcja 12 / 796
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
miniaturki Orderu Franciszka Józefa i Orderu Żelaznej Korony zawieszone na łańcuszku, złoto emaliowane, waga12.74 g., punca na zawieszce łańcuszka, uszkodzenia emalii w miniaturce Orderu Żelaznej Korony i brak medalionuna rewersie krzyża Orderu Franciszka Józefa
Numer: | 796 |
Opis: | Austria. miniaturki Orderu Franciszka Józefa i Orderu Żelaznej Korony zawieszone na łańcuszku, złoto emaliowane, waga12.74 g., punca na zawieszce łańcuszka, uszkodzenia emalii w miniaturce Orderu Żelaznej Korony i brak medalionuna rewersie krzyża Orderu Franciszka Józefa |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1443