Aukcja 12 / 521
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
1 grosz 1925, piękny stan zachowania
Numer: | 521 |
Opis: | Rzeczpospolita Polska 1918-1939. 1 grosz 1925, piękny stan zachowania; patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-11-1996 |
Cena szacunkowa: | 25 zł |
Cena wywoławcza: | 20 zł |
Cena wylicytowana: | 40 zł |
Ilość odsłon: 852