Aukcja 12 / 520
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
1 grosz 1923, piękny stan zachowania
Numer: | 520 |
Opis: | Rzeczpospolita Polska 1918-1939. 1 grosz 1923, piękny stan zachowania; patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-11-1996 |
Cena szacunkowa: | 35 zł |
Cena wywoławcza: | 28 zł |
Cena wylicytowana: | 36 zł |
Ilość odsłon: 881