Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
360 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, j.w., Plage 297
100 zł
240 zł
361 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, j.w., Plage 297, justowana
90 zł
70 zł
362 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 244
40 zł
30 zł
363 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1766, Warszawa, j.w., Plage 243
35 zł
36 zł
364 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245
60 zł
65 zł
365 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
40 zł
36 zł
366 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1785, Warszawa, j.w., Plage 270, Kurp.400, T.18 -R-, bardzo ciemna patyna
40 zł
85 zł
367 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy 1788, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 233
40 zł
60 zł
368 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy 1792, Warszawa, j.w., Plage 238, Kop.394.I.6a -RR-
80 zł
105 zł
369 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak w złocie 1766, Gdańsk, Aw: Monogram, Rw: Herb Gdańska i napis, Plage 498, H-Cz.7870 R4, złoto 3.40 g.,niezwykle rzadka moneta, znana tylko w nielicznych zbiorach
4 000 zł
7 050 zł
370 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 160
30 zł
36 zł
371 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw groszy 1766 Warszawa i 1767 Kraków, Aw: Monogram, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis,Kop.376.IIlK.3a, Kop.387.III.Wa.2a
30 zł
100 zł
372 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
zestaw groszy 1768, 1788, Warszawa, j.w., Kop.387.III.Wa.4, Kop.387.III.Wa.24
30 zł
45 zł