Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
360 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, j.w., Plage 297 |
I- UNC- |
100 zł 240 zł
361 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, j.w., Plage 297, justowana |
I- UNC- |
90 zł 70 zł
362 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 244 |
II- EF- |
40 zł 30 zł
363 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, j.w., Plage 243 |
III VF |
35 zł 36 zł
364 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245 |
II- EF- |
60 zł 65 zł
365 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245 |
III VF |
40 zł 36 zł
366 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1785, Warszawa, j.w., Plage 270, Kurp.400, T.18 -R-, bardzo ciemna patyna |
40 zł 85 zł
367 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy 1788, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 233 |
40 zł 60 zł
368 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy 1792, Warszawa, j.w., Plage 238, Kop.394.I.6a -RR- |
80 zł 105 zł
369 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak w złocie 1766, Gdańsk, Aw: Monogram, Rw: Herb Gdańska i napis, Plage 498, H-Cz.7870 R4, złoto 3.40 g.,niezwykle rzadka moneta, znana tylko w nielicznych zbiorach |
II+ EF+ |
4 000 zł 7 050 zł
370 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 160 |
III VF |
30 zł 36 zł
371 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 zestaw groszy 1766 Warszawa i 1767 Kraków, Aw: Monogram, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis,Kop.376.IIlK.3a, Kop.387.III.Wa.2a |
30 zł 100 zł
372 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 zestaw groszy 1768, 1788, Warszawa, j.w., Kop.387.III.Wa.4, Kop.387.III.Wa.24 |
III VF |
30 zł 45 zł