Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
340 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1784, Warszawa, j.w., Dav.l620, Plage 405 |
III VF |
700 zł 680 zł
341 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav. 1621. Plage 407, stangabinetowy; moneta niezwykle rzadka w tym stanie zachowania |
I- UNC- |
3 000 zł 4 000 zł
342 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.1621, Plage 408, stara patyna |
600 zł 560 zł
343 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, j.w., Dav.l623, Plage 373 |
500 zł 400 zł
344 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, j.w., Dav.l623, Plage 374 |
500 zł 400 zł
345 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 355 |
500 zł 760 zł
346 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1778, Warszawa, j.w., Plage 364 |
III VF |
400 zł 320 zł
347 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1778, Warszawa, j.w., Plage 364 |
III VF |
250 zł 270 zł
348 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1784, Warszawa, j.w., Plage 370 |
400 zł 420 zł
349 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 371 |
500 zł 520 zł
350 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 311 |
100 zł 100 zł
351 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1775, Warszawa, j.w., Plage 326 |
100 zł 110 zł
352 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1779, Warszawa, j.w., Plage 331 |
II- EF- |
100 zł 135 zł
353 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 339 |
125 zł 100 zł
354 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1788, Warszawa, j.w., Plage 340 |
II+ EF+ |
125 zł 165 zł
355 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1789, Warszawa, j.w., Plage 341, drobne rysy |
80 zł | |
356 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1790, Warszawa, j.w., Plage 342, pęknięty stempel |
III- VF- |
100 zł | |
357 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 272 |
II- EF- |
80 zł 85 zł
358 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 284 |
III VF |
40 zł 50 zł
359 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 296, ślady justowania |
60 zł 50 zł