Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
340 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1784, Warszawa, j.w., Dav.l620, Plage 405
700 zł
680 zł
341 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav. 1621. Plage 407, stangabinetowy; moneta niezwykle rzadka w tym stanie zachowania
3 000 zł
4 000 zł
342 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.1621, Plage 408, stara patyna
600 zł
560 zł
343 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, j.w., Dav.l623, Plage 373
500 zł
400 zł
344 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, j.w., Dav.l623, Plage 374
500 zł
400 zł
345 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 355
500 zł
760 zł
346 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1778, Warszawa, j.w., Plage 364
400 zł
320 zł
347 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
250 zł
270 zł
348 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1784, Warszawa, j.w., Plage 370
400 zł
420 zł
349 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 371
500 zł
520 zł
350 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 311
100 zł
100 zł
351 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1775, Warszawa, j.w., Plage 326
100 zł
110 zł
352 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1779, Warszawa, j.w., Plage 331
100 zł
135 zł
353 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 339
125 zł
100 zł
354 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1788, Warszawa, j.w., Plage 340
125 zł
165 zł
355 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1789, Warszawa, j.w., Plage 341, drobne rysy
80 zł
356 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1790, Warszawa, j.w., Plage 342, pęknięty stempel
III-
VF-
100 zł
357 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 272
80 zł
85 zł
358 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 284
40 zł
50 zł
359 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 296, ślady justowania
60 zł
50 zł