Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, medal na 25-lecie panowania, 1824
Niemcy, medal na 25-lecie panowania, 1824
388755
sygnowany NEUSS F.; Popiersie władcy w prawo, MAXIMILIAN ...
I-

start 180 zł

18 wyświetleń

0 3 dni
Belgia, Wystawa przemysłowa w Antwerpii, 1899
Belgia, Wystawa przemysłowa w Antwerpii, 1899
431121
sygnowany F. BAETES, FT; Aw: Popiersie malarza zwrócone l...
II+/I-

start 100 zł

21 wyświetleń

0 3 dni
Dania, medal pamiątkowy, 1911
Dania, medal pamiątkowy, 1911
430226
Aw: Głowa w lewo, niżej DEUS MIHI ADJUTOR, FREDERIK VIII ...
II

start 450 zł

22 wyświetleń

0 3 dni
Francja, medal na cześć armii, 1841
Francja, medal na cześć armii, 1841
431140
Aw: Pomnik Napoleona, A. L’INAUGURATION. DE. NAPOLEON. - ...
II

start 60 zł

20 wyświetleń

0 3 dni
Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
431122
Aw: Popiersie papieża w prawo, PIUS IX PONT MAX, u dołu R...
I-

start 240 zł

22 wyświetleń

0 3 dni
Niemcy, medal - Hołd Brandenburgii, 1786
Niemcy, medal - Hołd Brandenburgii, 1786
432110
sygnowany: Daniel Loos, Aw: Popiersie w lewo, FRIDERICUS ...
III+

start 600 zł

36 wyświetleń

0 3 dni
Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895
Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895
430230
Aw: Popiersie w lewo, na dole sygnatura O. BERGMANN. HAMB...
I-

start 240 zł

18 wyświetleń

0 3 dni
Szwajcaria, medal pamiątkowy, 1901
Szwajcaria, medal pamiątkowy, 1901
430231
Aw: Kobieta trzymająca girlandę, obok putto z małą girlan...
I/I-

start 150 zł

13 wyświetleń

0 3 dni
Polska, medal Bohaterom Września 1939, (2009)
Polska, medal Bohaterom Września 1939, (2009)
431357
Aw: Orzeł w lewo z głową zwróconą w prawo, ponieżej BOHAT...
I

start 48 zł

20 wyświetleń

0 3 dni
Niemcy, medal pamiątkowy, 1907
Niemcy, medal pamiątkowy, 1907
431540
Aw: Robotnik stojący na molo, trzymający młot oraz gałązk...
II

65 zł

szac. 100 zł

33 wyświetleń

0 3 dni

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.