Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niemcy, medal na 25-lecie panowania, 1824
388755
sygnowany NEUSS F.; Popiersie władcy w prawo, MAXIMILIAN ... | I- |
— start 180 zł 18 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Belgia, Wystawa przemysłowa w Antwerpii, 1899
431121
sygnowany F. BAETES, FT; Aw: Popiersie malarza zwrócone l... | II+/I- |
— start 100 zł 21 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Dania, medal pamiątkowy, 1911
430226
Aw: Głowa w lewo, niżej DEUS MIHI ADJUTOR, FREDERIK VIII ... | II |
— start 450 zł 22 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Francja, medal na cześć armii, 1841
431140
Aw: Pomnik Napoleona, A. L’INAUGURATION. DE. NAPOLEON. - ... | II |
— start 60 zł 20 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
431122
Aw: Popiersie papieża w prawo, PIUS IX PONT MAX, u dołu R... | I- |
— start 240 zł 22 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Niemcy, medal - Hołd Brandenburgii, 1786
432110
sygnowany: Daniel Loos, Aw: Popiersie w lewo, FRIDERICUS ... | III+ |
— start 600 zł 36 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895
430230
Aw: Popiersie w lewo, na dole sygnatura O. BERGMANN. HAMB... | I- |
— start 240 zł 18 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Szwajcaria, medal pamiątkowy, 1901
430231
Aw: Kobieta trzymająca girlandę, obok putto z małą girlan... | I/I- |
— start 150 zł 13 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Polska, medal Bohaterom Września 1939, (2009)
431357
Aw: Orzeł w lewo z głową zwróconą w prawo, ponieżej BOHAT... | I |
— start 48 zł 20 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1907
431540
Aw: Robotnik stojący na molo, trzymający młot oraz gałązk... | II |
65 zł szac. 100 zł 33 wyświetleń |
0 | 3 dni |