Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niemcy, medal na 25-lecie panowania, 1824
388755
sygnowany NEUSS F.; Popiersie władcy w prawo, MAXIMILIAN ... | I- |
— start 180 zł 18 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Polska, X-lecie Odzyskania Wolności, 1928
430225
Aw: Orzeł z cyfrą X na piersi, wokół NA DZIESIĘCIOLECIE O... | I-/II+ |
220 zł szac. 300 zł 33 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Dania, medal pamiątkowy, 1911
430226
Aw: Głowa w lewo, niżej DEUS MIHI ADJUTOR, FREDERIK VIII ... | II |
— start 450 zł 22 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Francja, medal pamiątkowy, 1763
430227
Aw: Popiersie w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura B... | I-/II+ |
250 zł szac. 400 zł 35 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Francja, medal pamiątkowy, 1794
430228
Aw: Trzy popiersia w prawo (Ludwika XVI, Marii Antoniny, ... | I/I- |
— start 270 zł 28 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Niemcy, 25. rocznica ślubu Ludwika III i Marii Teresy, 1893
430229
Aw: Dwa popiersia w lewo, na przecięciu ramienia sygnatur... | II |
330 zł szac. 500 zł 29 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895
430230
Aw: Popiersie w lewo, na dole sygnatura O. BERGMANN. HAMB... | I- |
— start 240 zł 18 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Szwajcaria, medal pamiątkowy, 1901
430231
Aw: Kobieta trzymająca girlandę, obok putto z małą girlan... | I/I- |
— start 150 zł 13 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Belgia, Wystawa przemysłowa w Antwerpii, 1899
431121
sygnowany F. BAETES, FT; Aw: Popiersie malarza zwrócone l... | II+/I- |
— start 100 zł 21 wyświetleń |
0 | 4 dni | |
Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
431122
Aw: Popiersie papieża w prawo, PIUS IX PONT MAX, u dołu R... | I- |
— start 240 zł 22 wyświetleń |
0 | 4 dni |