Dania, medal pamiątkowy, 1911
Zakończenie: 15-01-2026 22:03:40
Dania, medal pamiątkowy, 1911
Licytuj| Numer: |
430226
| Opis: | Dania - Fryderyk VIII (1906–1912), medal pamiątkowy, 1911, Aw: Głowa w lewo, niżej DEUS MIHI ADJUTOR, FREDERIK VIII DANMARKS KONGE - • 1871 • VIII F ∴ P ∴ V ∴ S ∴ V ∴ 1911, Rw: Kartusz, wokół wstęga, na której DEN DANSKE STORE LANDSLOGE |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 45.3 mm, 42.41 g, patyna |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 23