Dania, medal pamiątkowy, 1911

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:03:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Dania, medal pamiątkowy, 1911

Dania, medal pamiątkowy, 1911

Licytuj
430226
Opis: Dania - Fryderyk VIII (1906–1912), medal pamiątkowy, 1911, Aw: Głowa w lewo, niżej DEUS MIHI ADJUTOR, FREDERIK VIII DANMARKS KONGE - • 1871 • VIII F ∴ P ∴ V ∴ S ∴ V ∴ 1911, Rw: Kartusz, wokół wstęga, na której DEN DANSKE STORE LANDSLOGE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 45.3 mm, 42.41 g, patyna

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 23