Polska, 1 złoty, 1925

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:47:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Licytuj
432183
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, głowa kobiety z kłosami
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, ładny połysk menniczy
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena aktualna: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 61