Niemcy, medal na 25-lecie panowania, 1824
Zakończenie: 15-01-2026 22:05:40
Licytuj| Numer: |
388755
| Opis: | Niemcy - Bawaria - Maksymilian I Józef (1806–1825), medal na 25-lecie panowania, 1824, sygnowany NEUSS F.; Popiersie władcy w prawo, MAXIMILIAN IOSEPH KOENIG VON BAYERN, Rw: Łuk triumfalny, ZUR ERSEHNTEN ANKUNFT, w odcinku DEN XXXI IULI MDCCCXXIV |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 33.4 mm, 16.08 g |
| Literatura: | Wittelsbach 2519 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 21