Niemcy, medal na 25-lecie panowania, 1824

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:05:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
388755
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I Józef (1806–1825), medal na 25-lecie panowania, 1824, sygnowany NEUSS F.; Popiersie władcy w prawo, MAXIMILIAN IOSEPH KOENIG VON BAYERN, Rw: Łuk triumfalny, ZUR ERSEHNTEN ANKUNFT, w odcinku DEN XXXI IULI MDCCCXXIV
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 33.4 mm, 16.08 g
Literatura: Wittelsbach 2519

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 21