Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:05:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431122
Opis: Watykan - Pius IX (1846–1878), medal z Piusem IX, XIX w., Aw: Popiersie papieża w prawo, PIUS IX PONT MAX, u dołu Roma; Rw: Bazylika Świętego Piotra, u góry CHIESA DI S. PIETRO, u dołu ROMA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 46.9 mm, 42.54 g

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 23