Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
Zakończenie: 15-01-2026 22:05:00
Licytuj| Numer: |
431122
| Opis: | Watykan - Pius IX (1846–1878), medal z Piusem IX, XIX w., Aw: Popiersie papieża w prawo, PIUS IX PONT MAX, u dołu Roma; Rw: Bazylika Świętego Piotra, u góry CHIESA DI S. PIETRO, u dołu ROMA |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 46.9 mm, 42.54 g |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 23