Szwajcaria, medal pamiątkowy, 1901

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:07:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
430231
Opis: Szwajcaria, medal pamiątkowy, 1901, Aw: Kobieta trzymająca girlandę, obok putto z małą girlandą, w tle rzeka i miasto, na dole po prawej BASLER / BVNDES= / FEIER., niżej sygnatura HANS FREI, Rw: Dwóch mężczyzn w średniwiecznych strojach, ściskających sobie dłonie, w tle fragment parady w średniwiecznym mieście, u góry 150! oraz sygnatura HANS FREI, na dole kartusz, w którym HIE BASEL / HIE SCHWEIZER= / BODEN, Obrzeże: Punca BRONZE
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 37.0 x 50.6 mm, 33.92 g

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 14