Francja, medal pamiątkowy, 1794

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:04:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
430228
Opis: Francja - I Republika 1793–1794 (L’an 2), medal pamiątkowy, 1794, Aw: Trzy popiersia w prawo (Ludwika XVI, Marii Antoniny, Elżbiety francuskiej), na przecięciu ramienia sygnatura BARRE, na dole sygnatura DE PUYMAURIN D., LOUIS XVI. M. ANTOINETTE D'AUT. P. M. H. ELISABETH DE FR., Rw: Dwie gałązki palmowe, między nimi FILS / DE SAINT LOUIS / MONTEZ AU CIEL. / 21 JANVIER 1793. / 16 OCTOBRE 1793. / 10 MAI 1794.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 40.7 mm, 35.06 g, ciemna patyna, uderzenia obrzeża, poza tym wyśmienicie zachowane

Cena aktualna: 270 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 29