Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:06:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
430230
Opis: Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895, Hamburg, Aw: Popiersie w lewo, na dole sygnatura O. BERGMANN. HAMBURG, FÜRST OTTO VON BISMARCK, Rw: Herb Bismarcków, niżej wstęga, na której dewiza IN TRINITATE ROBUR, niżej zabudowania, niżej AM / 1. APRIL 1895, DEM BEGRÜNDER DES DEUTSCHEN REICHES ZUM 80. GEBURTSTAG
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 39.1 mm, 29.66 g

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 19