Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895
Zakończenie: 15-01-2026 22:06:40
Licytuj| Numer: |
430230
| Opis: | Niemcy, 80. rocznica urodzin Otto von Bismarcka, 1895, Hamburg, Aw: Popiersie w lewo, na dole sygnatura O. BERGMANN. HAMBURG, FÜRST OTTO VON BISMARCK, Rw: Herb Bismarcków, niżej wstęga, na której dewiza IN TRINITATE ROBUR, niżej zabudowania, niżej AM / 1. APRIL 1895, DEM BEGRÜNDER DES DEUTSCHEN REICHES ZUM 80. GEBURTSTAG |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | biały metal, 39.1 mm, 29.66 g |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 19