Niemcy, medal pamiątkowy, 1907
Zakończenie: 15-01-2026 22:06:00
Licytuj| Numer: |
431540
| Opis: | Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal pamiątkowy, 1907, Aw: Robotnik stojący na molo, trzymający młot oraz gałązkę laurową w wyciągniętej ręce, w tle zabudowania stoczni oraz okręt na tle wschodzącego słońca, po prawej S.M.S. / ERZHERZOG / FERDINAND MAX, na dole sygnatura HANS SCHÆFFER WIEN, .MDCCCCVII., Rw: statek w prawo, w odcinku IM MEMORIAM / STABILMENTI TECHNICI TERGESTINI / QVINQVAGINTA ANTE ANNIS / CONDITI. / XX.APRIL ANNO MCMVII, .MDCCCLVII. |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz srebrzony, 60.3 mm, 80.07 g, ślad po usuniętym uszku |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 34