Niemcy, medal pamiątkowy, 1907

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 22:06:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431540
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal pamiątkowy, 1907, Aw: Robotnik stojący na molo, trzymający młot oraz gałązkę laurową w wyciągniętej ręce, w tle zabudowania stoczni oraz okręt na tle wschodzącego słońca, po prawej S.M.S. / ERZHERZOG / FERDINAND MAX, na dole sygnatura HANS SCHÆFFER WIEN, .MDCCCCVII., Rw: statek w prawo, w odcinku IM MEMORIAM / STABILMENTI TECHNICI TERGESTINI / QVINQVAGINTA ANTE ANNIS / CONDITI. / XX.APRIL ANNO MCMVII, .MDCCCLVII.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 60.3 mm, 80.07 g, ślad po usuniętym uszku

Cena aktualna: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 34