Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Stanisława Staszica, 1926
330091
Aw: Popiersie Stanisława Staszica w lewo, na odcięciu pop... | II |
320 zł szac. 250 zł 127 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Śląsk, medal z wystawy piekarniczo-cukierniczej we Freiburgu (Świebodzicach), 1903
330031
Aw: Herb z preclem pod koroną, trzymany przez dwa lwy, po... | III+ |
310 zł szac. 100 zł 159 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Bolesław Śmiały, 1972
325484
Aw: Denar Bolesława z popiesiem z mieczem w lewo, BOLEZLΛ... | I |
310 zł szac. 75 zł 109 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlodwig II, 1840
329971
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840,... | II+ |
250 zł szac. 250 zł 83 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Odon, 1839
329970
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ - 18... | II/II+ |
240 zł szac. 250 zł 97 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
329922
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG... | II |
240 zł szac. 350 zł 181 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik V Gnuśny, 1838
329969
Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 183... | II/II+ |
230 zł szac. 250 zł 127 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Doktorat Honoris Causa Uniwersytetu Jagiellońskiego, 1983
322972
Aw: Papież z uniesionymi rękoma, niżej widoki Krakowa, JO... | I |
230 zł szac. 50 zł 88 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, druga rocznica śmierci Jana Pawła II, 2007
324650
Aw: Głowa modlącego się papieża w prawo, w tle Matka Bosk... | I |
220 zł szac. 100 zł 89 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Papież Innocenty XI, 2007
324646
Aw: Popiersie papieża w prawo, wokół herby Watykanu, Rzec... | I |
220 zł szac. 150 zł 102 wyświetleń |
6 | zakończona |