Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Francja, medal nagrodowy dla Jana Maciejewskiego, 1839
330030
wydany przez Federację Przemysłu mechanicznego i metalowe... | III+ |
120 zł szac. 150 zł 125 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik V Gnuśny, 1838
329969
Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 183... | II/II+ |
230 zł szac. 250 zł 131 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Odon, 1839
329970
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ - 18... | II/II+ |
240 zł szac. 250 zł 99 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlodwig II, 1840
329971
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840,... | II+ |
250 zł szac. 250 zł 85 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, medal z wystawy piekarniczo-cukierniczej we Freiburgu (Świebodzicach), 1903
330031
Aw: Herb z preclem pod koroną, trzymany przez dwa lwy, po... | III+ |
310 zł szac. 100 zł 161 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal antypapieski, XVII w.
329967
Aw: Głowa papieża, która po obróceniu staje się głową dia... | III |
360 zł szac. 100 zł 454 wyświetleń |
9 | zakończona |