Zakończenie: 15-07-2021 20:00 ÷ 22:48
Polska, medal na pamiątkę śmierci Józefa Poniatowskiego, 1813 (oryginał)
324955
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura CAUNOIS F•, JOZE... | III |
115 zł szac. 75 zł 158 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, I pielgrzymka do Polski, 1979
325377
Aw: Głowa papieża w prawo • JOHANNES • PAULUS • II - 2-10... | I/I- |
125 zł szac. 60 zł 151 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy bitwy pod Wiedniem (późniejszy odlew), 1883 (oryginał)
327969
Aw: Popiersie Jana Sobieskiego w prawo, w zbroi i płaszcz... | III |
140 zł szac. 100 zł 154 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy, 1938
208844
Aw: Zawodnik z wiosłem siedzący na koniu-trytonie, z praw... | II- |
150 zł szac. 250 zł 98 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Kanonizacja Królowej Jadwigi, 1997
323741
Aw: Ukrzyżowany Chrystus, na dole herb papieski, w tle ko... | I |
155 zł szac. 75 zł 179 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę wybuchu I wojny śląskiej, 1741
327159
Aw: Silesia siedząca przy sarkofagu cesarza Karola VI, ws... | III- |
165 zł szac. 150 zł 162 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II, ok. 1980
325288
Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, z boków JOHN / PAUL I... | I |
170 zł szac. 50 zł 126 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Wielka Brytania, Arthur Wellesley (1. książę Wellington), 1812
326974
Aw: Popiersie Arthura Wellesleya w lewo, niżej sygnatura ... | II |
180 zł szac. 300 zł 99 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Włochy, Papieskie Seminarium Rzymskie, XIX w.
327101
Aw: Skrzyżowane klucze pod parasolem, SEMINARIUM - ROMANU... | I- |
185 zł szac. 200 zł 102 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II Syn Narodu Polskiego, 1999
323733
Aw: Postać papieża z uniesionymi rękoma, wokół widok zaby... | I |
195 zł szac. 100 zł 167 wyświetleń |
6 | zakończona |