Wielka Brytania, Arthur Wellesley (1. książę Wellington), 1812

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:27:40
326974
Opis: Wielka Brytania, Arthur Wellesley (1. książę Wellington), 1812, Aw: Popiersie Arthura Wellesleya w lewo, niżej sygnatura Thomason & Co. / Direx, Rw: Wieniec, w nim VOTA / PVBLICA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 53.9 mm, 65.33 g
Literatura: Eimer 1028

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 105

1)  180 zł