Polska, I pielgrzymka do Polski, 1979

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:36:40
325377
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), I pielgrzymka do Polski, 1979, Warszawa, Aw: Głowa papieża w prawo • JOHANNES • PAULUS • II - 2-10•VI•1979, Rw: Pomnik Oświęcimski, niżej OŚWIĘCIM, na dole AUSCHWITZ / BIRKENAU, z boków P.C. i .JJ, na obrzeżu nabita punca srebra, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '998', 35.2 mm, 27.58 g, mikroryski
Literatura: Grabowski 0091, MMP 79/40, Nestorowicz 127, Paszkowycz 34/79

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 153

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  60 zł
4)  40 zł
5)  38 zł