Polska, Jan Paweł II, ok. 1980

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:37:00
325288
Opis: Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, Jan Paweł II, ok. 1980, Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, z boków JOHN / PAUL II - A SON OF / POLAND, Rw: Św. Wojciech i Stanisław, na dole tarcza z Orłem, z boku tarczy sygnatura L•S•KAWEC, z boków SAINT / ADAL / BERT / A•D• / 997 - SAINT / STANI / SLAUS / A•D• / 1079, na dole POLISH AMERICAN NUMISMATIC ASSOC•
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 63.3 mm, 128.34 g
Literatura: Grabowski 0144 (tam w brązie)

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 129

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  110 zł
4)  85 zł
5)  36 zł
6)  30 zł