Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 26-04-2021 18:00
Zakończenie: 06-05-2021 20:00 ÷ 22:09
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
wydawnictwa polskie, Bodzek Jarosław, Korczyńska Elżbieta (red.) – 100 rarytasów numizmatycznyc..
wydawnictwa polskie, Bodzek Jarosław, Korczyńska Elżbieta (red.) – 100 rarytasów numizmatycznyc..
322687
Bodzek Jarosław, Korczyńska Elżbieta (red.) – 100 rarytas...
I-

470 zł

szac. 100 zł

761 wyświetleń

17 zakończona
wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Numizmatyka średniowieczna: moneta źródłem archeol..
wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Numizmatyka średniowieczna: moneta źródłem archeol..
322688
Suchodolski Stanisław – Numizmatyka średniowieczna: monet...
I/I-

220 zł

szac. 60 zł

317 wyświetleń

15 zakończona
wydawnictwa polskie, Dylewski Adam – Od denara do złotego: Dzieje pieniądza w Polsce, Warszawa ..
wydawnictwa polskie, Dylewski Adam – Od denara do złotego: Dzieje pieniądza w Polsce, Warszawa ..
322692
Dylewski Adam – Od denara do złotego: Dzieje pieniądza w ...
I/I-

125 zł

szac. 50 zł

244 wyświetleń

12 zakończona
wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241
wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241
322588
Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ...
I

580 zł

szac. 300 zł

337 wyświetleń

11 zakończona
wydawnictwa polskie, Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia i konserwacji mo..
wydawnictwa polskie, Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia i konserwacji mo..
322695
Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia...
I-

70 zł

szac. 20 zł

207 wyświetleń

10 zakończona
wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, ..
wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, ..
322686
Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydan...
II

75 zł

szac. 60 zł

238 wyświetleń

8 zakończona
wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 200..
wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 200..
322691
Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedan...
I/I-

340 zł

szac. 150 zł

501 wyświetleń

8 zakończona
wydawnictwa polskie, Kamiński Jacek W., Błądek Bartosz, Chowaniec Andrzej W. – Vademecum przech..
wydawnictwa polskie, Kamiński Jacek W., Błądek Bartosz, Chowaniec Andrzej W. – Vademecum przech..
322694
Kamiński Jacek W., Błądek Bartosz, Chowaniec Andrzej W. –...
I/I-

26 zł

szac. 20 zł

107 wyświetleń

7 zakończona
wydawnictwa polskie, Kocojów Maria (red.) –
wydawnictwa polskie, Kocojów Maria (red.) – "Monumentis Patriae…' Emerykowi Hutten-Czapskiemu w..
322685
Kocojów Maria (red.) – "Monumentis Patriae…' Emerykowi Hu...
I-

42 zł

szac. 40 zł

163 wyświetleń

5 zakończona
wydawnictwa polskie, Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzieje Złotego, Warsz..
wydawnictwa polskie, Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzieje Złotego, Warsz..
322693
Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzie...
I-

24 zł

szac. 20 zł

133 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.