wydawnictwa polskie, Dylewski Adam – Od denara do złotego: Dzieje pieniądza w Polsce, Warszawa ..

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:06:00
322692
Opis: wydawnictwa polskie, Dylewski Adam – Od denara do złotego: Dzieje pieniądza w Polsce, Warszawa 2012, ISBN 9788377052068
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 351 stron formatu ok. 24 x 16 cm, twarda oprawa, bogato ilustrowana historia polskiego pieniądza

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 244

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł
10)  34 zł
11)  32 zł
12)  30 zł