wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Numizmatyka średniowieczna: moneta źródłem archeol..

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:05:00
322688
Opis: wydawnictwa polskie, Suchodolski Stanisław – Numizmatyka średniowieczna: moneta źródłem archeologicznym, historycznym i ikonograficznym, Warszawa 2012, ISBN 9788374362757
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 488 stron formatu B5, oprawa twarda, praca składa się z 32 tekstów dotyczących numizmatyki średniowiecznej w których pokazuje rolę monety jako materiału do badania historii pieniądza i jako materialne, pisane i ikonograficzne źródło służące wielu naukom, głównie archeologii, historii i historii sztuki, co więcej na podstawie monet można datować warstwy archeologiczne, wnioskować o kierunkach i natężeniu kontaktów handlowych, przebiegu dróg, dziejach osadnictwa

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 318

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  70 zł
11)  60 zł
12)  50 zł
13)  40 zł
14)  38 zł
15)  36 zł